Oferta dla małych firm - marketing, public relations, reklama

Dla małych firm

Jesteś dynamicznym przedsiębiorcą, prowadzącym małą firmę? Chcesz ją skutecznie promować, ale nie do końca wiesz jak lub nie masz na to czasu? Twój budżet jest ograniczony i obawiasz się, że nie stać Cię na zatrudnienie profesjonalnego doradcy? Jesteś we właściwym miejscu – chętnie pomożemy! Zanim jednak przejdziemy do konkretów, trzy ważne informacje:

1. KAŻDA firma, która chce się rozwijać, potrzebuje marketingu.
2. Marketing (i/lub PR), to nie koszt a INWESTYCJA.
3. Jeśli Twój budżet jest ograniczony, nie stać Cię na działanie metodą prób i błędów.

A teraz skontaktuj się z nami, opowiedz o swojej firmie i jej potrzebach i określ miesięczny budżet, jaki możesz przeznaczyć na działania promocyjne. Na tej podstawie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania, dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Udowodnimy Ci, że nawet przy ograniczonym budżecie możesz zwiększyć rozpoznawalność swojej marki, poprawić jej wizerunek i zwiększyć sprzedaż. Postaw na profesjonalne wsparcie. Stać Cię na to!

marketing i PR małych firm marketing i PR małych firm
marketing i PR małych firm marketing i PR małych firm
marketing małych firm

Marketing dla małych firm

Prowadzisz niewielki sklep, kwiaciarnię, salon fryzjerski lub warsztat samochodowy? Cały swój czas przeznaczasz na bieżącą pracę i na marketing już Ci go nie wystarcza? A może dotychczasowe działania promocyjne nie przynosiły oczekiwanych rezultatów? Sprawdź naszą ofertę!

Więcej
PR dla małych firm

PR dla małych firm

Public relations kojarzy Ci się tylko z dużymi firmami i politką? Uważasz, że to nie są działania dla Ciebie? Rozczarujemy Cię – jesteś w błedzie! Możliwości i PR-owy potencjał małych firm są dużo większe niż mogłoby się wydawać. Sprawdź, co możemy wspólnie zrobić!

Więcej
Dołącz do nas!