Outsourcing marketingu dla małych i średnich firm

Outsourcing marketingu

Potrzebujesz wsparcia w marketingu, ale nie chcesz zatrudniać dodatkowych pracowników? Zależy Ci na profesjonalnej i skutecznej obsłudze? Cenisz sobie elastyczność i kompleksowość? Chcesz przy tym zoptymalizować koszty? Rozwiązaniem jest outsourcing marketingu, czyli oddelegowanie na zewnątrz zadań działu lub specjalisty ds. marketingu.

Dlaczego to się opłaca?

Przede wszystkim ograniczasz koszty. Zatrudniając zewnętrznych ekspertów eliminujesz koszty procesów rekrutacji i koszty pracy (składki, podatki, stanowisko i narzędzia pracy, itp.), a także unikasz ryzyka i kolejnych kosztów związanych z rotacją pracowników. Co więcej, korzystając z outsourcingu marketingu, stawiasz na specjalizację, doświadczenie i wysoką jakość. Podczas gdy Ty skupisz się na swojej głównej działalności – tym, na czym znasz się najlepiej – my kompleksowo zajmiemy się Twoim marketingiem!

Jak to działa?

Przede wszystkim opieramy się na ścisłej współpracy pomiędzy konsultantem a klientem. Szczerze i otwarcie omawiamy poszczególne aspekty działalności przedsiębiorstwa, jego mocne i słabe strony, ofertę, plany i oczekiwania. Jest to element niezbędny do zapozmnia się ze specyfiką firmy i branży oraz, w dalszej kolejności, do efektywnej współpracy. Kolejnym krokiem jest określenie głównych celów oraz ustalenie długoterminowych założeń strategicznych. Dopiero na tej podstawie tworzymy konkretne plany i przystępujemy do ich realizacji. Zależy to już od indywidualnych potrzeb i szczegółowych ustaleń.

Dla kogo jest outsourcing marketingu?

Dla małych lub średnich przedsiębiorstw. Dla firm, które potrzebują marketingu – na stałe lub w ramach bieżących potrzeb – ale niekoniecznie chcą zatrudniać dodatkowych pracowników. Dla przedsiębiorców, dla których liczy się optymalizacja kosztów. Dla tych, którzy stawiają na specjalizację i profesjonalizm. A więc... dla Ciebie!

Już dziś umów się na niezobowiązujące spotkanie, na którym wspólnie zastanowimy się nad możliwością współpracy!

Zobacz też:
Outsourcing PR
Audyt marketingowy
Doradztwo marketingowe
Marketing dla małych firm

outsourcing marketingu outsourcing marketingu
outsourcing marketingu outsourcing marketingu
Dołącz do nas!