Outsourcing marketingu i public relations dla małych i średnich firm oraz branży nieruchomości.

Outsourcing

Potrzebujesz marketingu lub PR dla swojej firmy, ale niekoniecznie chcesz lub możesz sobie pozwolić na zatrudnienie dodatkowych pracowników? Zależy Ci na wysokiej jakości usług przy jednoczesnej optymalizacji kosztów? Chcesz w pełni poświęcić się swojej głównej działalności bez rozpraszania się innymi aspektami prowadzenia biznesu? Zdaj się na zewnętrznych ekspertów – postaw na outsourcing!

Z outsourcingu możesz korzystać zarówno w formie kompleksowego wsparcia – jako zewnętrzny dział marketingu / PR (pełna integracja), jak też też czasowo – w ramach zastępstwa nieobecnego pracownika lub potrzeby dodatkowego wsparcia Twojego działu w konkretnych zadaniach. Co ważne, outsourcing nie jest, w naszym przekonaniu, zwykłą relacją zlecający–wykonawca, ale partnerskim układem, z którego obie strony czerpią wyraźne korzyści. Jeśli zgadzasz się z takim podejściem i chcesz właśnie takiej współpracy, zapraszamy do kontaktu!

"Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my" [Henry Ford]

outsourcing marketing nieruchomości
outsourcing outsourcing
outsourcing marketingu

Outsourcing marketingu

Wesprzemy Cię na każdym etapie Twoich działań marketingowych – od założeń strategicznych i planów promocyjnych, przez ich realizację, po analizę efektów. Co ważne, uzględnimy przy tym specyfikę Twojej branży oraz główne założenia biznesowe. Sprawdź!

Więcej
outsourcing-pr

Outsourcing PR

Doświadczeni zewnętrzni konsultanci są do Twojej dyzpozycji w każdym aspekcie public relations – od komunikacji wewnętrznej, przez budowanie wizerunku i media relations, po komunikację kryzysową, organizację firmowych eventów, CSR, itp. Sprawdź!

Więcej
Dołącz do nas!